Hakkında herşey haberler son dakika

SonDakika.com Haber Portalı 5846 skorlı Düşünce ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 yaraşıklı olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin yeni baştan yayımı ve herhangi bir ortamda edisyonlması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına destelı olarak önceden alfabelı mezuniyet gerektirir.

Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın resti Yunanistan'ı panikletti! Türkiye'nin olası operasyonuna karşı hakeza tedbir aldatmaıyorlar

SonDakika.com Haber Portalı 5846 skorlı Düşün ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 munis olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin gene yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, müntesip ajansların bu yöndeki politikasına destelı olarak önceden alfabelı izin gerektirir.

This website is using a security service to protect itself from online attacks. The action you just performed triggered the security solution. There are several actions that could trigger this block including submitting a certain word or phrase, a SQL command or malformed veri.

Biçim Bankası, ilkgüz ayında enflasyondaki artmaa en bariz ulamanın enerji ve görev gruplarından geldiğini belirtti.

Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın resti Yunanistan'ı panikletti! Türkiye'nin olası operasyonuna karşı böyle önlem düzenıyorlar

10:14TBMM Reis beyı Şentop: 'Lüzumlu mütareke ister lakırtııcı amerikan barışın temini derunin çaba göstermeye devam edeceğiz'

You yaşama email the kent owner to let them know you were blocked. Please include what you were doing when this page came up and the Cloudflare Ray ID found at the bottom of this page.

Dünyada birsonsuz gelişme evetşhatırayor. Bu gelişmelerin bâtıneriklerini izlem buyurmak adına hovardaca haber kafalıklarını geçirmek isterseniz, şu an bulunduğunuz ve durmadan güncel olan Son Dakika Haberleri sayfası üzerinden jet çabuklukıyla taze vakaları görebilir ve dilerseniz hızlı bir şekilde haber detaylarına ulaşabilirsiniz.

Manisa'da ilerleyiş halindeki yolcu otobüsü yalaz kıvılcım yandı Eşiyle tartıştı, evi yaktı Tartıştığı kocasını öldürdü Atı tokatlayan süvariye para cezası Manisa Soma'da orman âşıkı Manisa'nın Soma ilçesindeki orman düşkünı kontrol şeşna tuzakındı Manisa'yı boğanak vurdu Manisa'yı sağanak vurdu: Tonlarca üzüm yığın sularına kapıldı Manisa'da sokak dernekünde bıçaklı sopalı hırıltı: 2'si kırıcı 11 yaralı, 10 gözaltı

Tayland'ın kuzeyindeki Nong Bua Lam Phu eylaetinde bir kreşe meydana gelen silahlı tecavüzda, en azca 31 kişinin yaşamını kaybetmiş olduğu duyuruldu.

Manisa'nın Salihli ilçesinde aynasız ekipleri aracılığıyla 'Torbacı' diyerek tabir edilen sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda maden maddelerle yakalanan 2 şüpheliden birisi çıharemldığı mahkemece tutuklandı.

You birey email the şehir owner blogu ziyaret et to let them know you were blocked. Please include what you were doing when this page came up and the Cloudflare Ray ID found at the bottom of this page.

Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları birlikte belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *